Gabinet Weterynaryjny
KOS-WET Oława

NASZ ZESPÓŁ

weterynarz Oława

BEATA KOS

Lekarz weterynarii

weterynarz Oława

MAŁGORZATA WAWRZYŃSKA

Lekarz weterynarii

weterynarz Oława

JOANNA GIELGIER

Lekarz weterynarii


weterynarz Oława

MAGDALENA PAPIÓR

Lekarz weterynarii

weterynarz Oława

MARTYNA BUGAJNA

Technik weterynarii

weterynarz Oława

ANNA PROŚNIEWSKA

Lekarz weterynarii

Zapraszamy do naszego gabinetu weterynaryjnego i skorzystania z naszych usług. Stale dążymy do doskonalenia naszych usług, aby zapewnić najlepszą opiekę weterynaryjną dla Twojego pupila!

Dowiedz się o nas więcej!

lekarza weterynarii Oława

Lekarz weterynarii Beata Kos

Właściciel gabinetu weterynaryjnego

Ukończyłam studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 2004r.
Przez 13 lat byłam współwłaścicielką Przychodni Weterynaryjnej Czeneka w Oławie, a od marca 2021r. prowadzę Gabinet Weterynaryjny Kos Wet.

Praca lekarza weterynarii jest moją wielką pasją. Jako lekarz weterynarii "rodzinny" staram się od wielu lat rozwiązywać problemy zdrowotne, dbać o profilaktykę i leczyć choroby wewnętrzne zwierząt.
Poszerzać swoją wiedzę poprzez szkolenia, konferencje, literaturę fachową, by zapewnić jak najlepszą opiekę zwierzętom i ich właścicielom.

Jestem miłośniczką kotów - obecnie właścicielką 18-letniej kotki Zuzi i 5-letniego Lucka, w obecnym 2022r. odeszła od nas koteczka Matylda- cudowna tricolorka po poważnym wypadku oraz staruszek pies Korek spokojny wielki mieszaniec On. Prywatnie mama 7-latki Marceliny w wieloletnim związku. Całą rodziną uwielbiamy górskie wędrówki, jazdę na rowerze, kino i teatr.
Gabinet weterynaryjny kos-wet Oława

Lekarz weterynarii Małgorzata Wawrzyńska

Kierownik gabinetu

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Lekarzem weterynarii chciałam być odkąd pamiętam! Już jako małe dziecko ciągnęło mnie do zwierząt wszelakiego gatunku - począwszy od psów, kotów i gryzoni, kończąc na jaszczurkach, ptakach i innych, spotkanych w naturalnym środowisku.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam podczas praktyk, stażu i pracy w licznych lecznicach weterynaryjnych we Wrocławiu. Od ponad pół roku jestem szczęśliwą mieszkanką Oławy i to tutaj w dalszym ciągu rozwijam się zawodowo.

Z wielu dziedzin weterynarii moje serce skradły chirurgia i ultrasonografia.

Weterynaria to nie tylko moja praca, ale także ogromna pasja! Choć pomagam moim Pacjentom najlepiej jak potrafię, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach.

Niezastąpionym uczuciem jest dla mnie widok powracających do zdrowia merdających ogonów i kocich mruków :)

Prywatnie fanka słodyczy, pływania, szydełkowania i kwiatków doniczkowych oraz mama suczki Fridy - najcudowniejszego psiego wulkanu energii!
lekarza weterynarii Oława

Joanna Gielgier

Lekarz weterynarii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na wydziale Medycyny Weterynaryjnej. Przyjmuję pacjentów internistycznych, gdzie ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności.

Szczególnie chciałabym się rozwijać w kierunku dermatologii psów i kotów.

Wolny czas spędzam z rodziną, do której należy owczarek szetlandzki. Prywatnie lubię gotować oraz piec smacznie i zdrowo.
lekarza weterynarii Oława

Martyna Bugajna

Technik weterynarii

Od zawsze marzyłam o pracy ze zwierzętami.

Skończyłam technikum w Opolu i dołączyłam do zespołu. Wolny czas spędzam blisko natury, interesuję się między innymi wędkarstwem i ornitologią
lekarza weterynarii Oława

Magdalena Papiór

Lekarz weterynarii

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2014 roku.

Od samego początku kariery zawodowej szczególnym zainteresowaniem darzę stomatologię weterynaryjną. Stale poszerzam swoją wiedzę w tej dziedzinie na stażach, szkoleniach i warsztatach. Ogromną satysfakcję sprawia mi przywracanie zdrowia i komfortu pacjentom stomatologicznym, których - jak się okazuje - jest bardzo wielu.  Poza stomatologią w Gabinecie zajmuję się również chirurgią oraz szeroko pojętą interną.

Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych dziewczynek i niewidomego, ukochanego kundelka Bobo. Jestem wielką miłośniczką koni i konnych wypraw do lasu. Posiadam swoje małe stadko składające się z dwóch klaczy i kucyka-wałacha, które zamieszkują w naszej przydomowej stajni. Bardzo sobie cenię wiejskie życie, piekę chleb na zakwasie, uprawiam ogródek, a jeśli wystarcza sił - ćwiczę jogę.

W naszym gabinecie weterynaryjnym pracuje doświadczony zespół specjalistów, którzy są gotowi służyć swoją wiedzą i doświadczeniem dla dobra Twojego pupila!


Nasi lekarze weterynarii są wykształceni w najlepszych szkołach weterynaryjnych i posiadają bogate doświadczenie w opiece nad zwierzętami. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i odkryciami w dziedzinie weterynarii.

Nasz zespół składa się również z wykwalifikowanych techników weterynaryjnych i asystentów, którzy są niezwykle pomocni w zapewnieniu profesjonalnej i przyjaznej obsługi dla naszych pacjentów i ich właścicieli.

W naszym gabinecie weterynaryjnym każdy członek zespołu jest oddany swojej pracy i stara się zapewnić Twojemu zwierzęciu najlepszą opiekę, zobacz jak wygląda nasza praca. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania i udzielić porad, aby pomóc Ci w dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila.

Jeśli szukasz doświadczonego i zaangażowanego zespołu weterynarzy, to nasz gabinet jest idealnym wyborem dla Ciebie i Twojego zwierzęcia. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę u naszych specjalistów.Made with ♥ by LIT.PL     Polityka Prywatności